Výhercom domáceho oblátkovača Wafee sa stáva . . .

15 dec 2017 | Blog

Mesiac november sa u nás niesol v súťažnom nasadení. Nesúťažili sme však my, ale všetci tí, ktorí sa zapojili do našej sútaže o domáci oblátkovač Wafee.

Bola to naša prvá súťaž. Od 8. do 27 . novembra 2017 sa do súťaže sa zapojilo celkom 938 záujemcov, čo nás milo prekvapilo. K žrebovaniu len toľko, že sa z tej tejto skúsenosti určite poučíme. A ak v budúcnosti budeme ešte niečo podobné realizovať, posnažíme sa, aby bol výsledok jasne viditeľný a jednoznačný pre všetkých súťažiacich, či už sledujú priebeh v PC alebo v mobile.

Naša šťastná výherkyňa sa vo videu spoznala a ihneď nám poslala svoj potvrdzujúci spätný email. S pani Dankou sme sa čoskoro skontaktovali. Prezradila nám, že darček pre ňu vlastne vyhral jej manžel, ktorý súťažil. To bolo radosti! Bola to vraj ich prvá výhra, ku ktorej im úprimne gratulujeme a želáme kopce upečených oblátok : ) Okrem toho hlavne veľa zdravia pre celú rodinku a krásne a pohodové prežitie vianočných sviatkov !

Wafee aj s mašľou teda putoval k pani Danke do Mútneho. Rodinka bola natoľko milá a ochotná, že nám z tejto akcie poslala aj riadnu fotodokumentáciu : ) Balíček odbalili a ihneď sa aj pustili do odskúšania nového pomocníka – Wafeeho.

Pozdravujeme do Mútneho ! ! !